Radnice v Cheltenhamu byla požádána o zveřejnění nouzových plánů pro případ, že se v této oblasti letos zřítí na nějaký z pozemků Santovo spřežení. Tazatel si přál jmenovitě vědět, kdo z úřadu bude zachraňovat Santu, kdo bude nahánět zběhlé soby a finálně, kdo celý nepořádek uklidí.

Ač se to zdá skoro neuvěřitelné, tak dotaz na Santovu havárii byl vyhlášen až jako druhý nejhloupější. Oslí korunu si pro letošek odnesl dotaz, co plánuje zastupitelství Západního Devonu učinit pro pomoc vojákům bránícím invazi Napoleonových loupeživých hord.

Radnice v Bristolu a Leicesteru pak byly shodně dotázány na to, jak jsou připraveny na invazi oživlých mrtvol, tedy zombie. To hasičům v Merseyside se dostalo otázky, jaké mají plány pro případ mimozemského útoku.

Nenudili se ale ani v hrabství Cornwall. Tam se někdo zajímalo o počet děr mezi jednotlivými veřejnými záchody, kterými by bylo možné dívat se dovnitř. Jiný podivín si pak přál také vědět, kolik peněz tamější magistrát vyplatil v posledních 12 měsících exorcistům.