Matka tříleté Katie Ann Guttridgeové z Leicesteru se nestačila divit, když se její dcera vrátila z jeslí napuchlá a s rozbitým obličejem. Případ začal nabírat podivné rozměry, když se matka Clara Mackowová v polovině prosince dozvěděla, že za zraněními její dcery stojí jiná, teprve dvouletá dívka z jeslí.

Video

BEZ KOMENTÁŘE: Panenka Chucky ve filmu Dětská hra (youtube.com)

Malá Katie Ann utrpěla zhmoždění očnice, škrábance a tři stopy po kousnutí. Podle matky její dcera po útoku skoro neviděla a její zranění byla tak vážná, že museli jet do nemocnice, aby lékaři vyvrátili podezření na zlomený oční oblouk.

Katie Ann Guttridgeová krátce po napadení dvouletou holčičkou

Katie Ann Guttridgeová krátce po napadení dvouletou holčičkou

FOTO: fotobanka Profimedia

Policie, která byla přivolána, však byla zcela bezradná. Útočnice je totiž značně pod věkovým limitem, kdy mohou být i děti trestně stíhány. Ten je ve Velké Británii stanoven na deset let věku.

Panenka Chucky ze snímku Dětská hra je nezapomenutelná. Dodnes patří k hračkám, jejichž prodej slaví úspěch.

Panenka Chucky ze snímku Dětská hra je nezapomenutelná. Dodnes patří k hračkám, jejichž prodej slaví úspěch.

FOTO: fotobanka Profimedia

Matka útočnice zaujala k případu postoj, kterým proti sobě poštvala nejen školu, ale i sociální pracovníky. Když byla konfrontována s novináři, řekla: "Mé dceři jsou dva roky. Nechci s tím mít vůbec co do činění."

Katie Ann Guttridgeová krátce po napadení dvouletou holčičkou

Katie Ann Guttridgeová po napadení

FOTO: fotobanka Profimedia

Jenže rodiče ostatních dětí odmítají záležitost ignorovat a požadují, aby byla dívka přezdívaná Chucky vyloučena z jeslí. Útok na malou Katie Ann totiž nebyl ani zdaleka první, brutální holčička totiž od září, kdy do jeslí nastoupila, zaútočila už celkem na deset dětí. Oficiální záznamy jeslí však přiznávají "pouze" čtyři útoky.