Zábavné osmiminutové video s excentrickým tanečníkem se objevilo na internetu před několika dny. Na záběrech je vidět, jak se muž, u kterého ani nejsou vidět v uších sluchátka, nechává unášet rytmem. Okolí si ho buď vůbec nevšímalo, nebo na něj hledělo jako na komickou kuriozitu.

Autor videa se neubránil některým poznámkám a spolu s kamarády komentoval tanečníkovy metody. Jednou dokonce poukázal na funking, čímž narážel na afroamerický hudební styl z 60. let 20. století. Ze slova funking ale další muž vytvořil dvě slova - "fun" a "king", které tanečníka proměnily v "krále zábavy".

Napadení nebo správné načasování?

Taneční číslo ukončil až elegantní muž v černém, který na zastávce Leytonstone ve východním Londýně s klidem vystrčil tanečníka z metra. Jeho rychlý zákrok rozesmál téměř celý vagón, a zejména pak muže, kteří tanečníka celou dobu natáčeli. V komentářích k videu se přesto podle deníku The Sun objevily názory, které muže v černém odsuzovaly.

„To je skutečné napadení. Doufám, že měl někdo žaludek na to, aby tomu chlápkovi, co tanečníka vystrčil, řekl, jaký je to hlupák,“ napsal jeden z uživatelů.

Objevily se ovšem i pozitivní komentáře: „Hahaha, skvělé načasování a ještě měl ten chlap čas, aby dojedl svůj sendvič.“