Kamera nad rušnou spojkou města Bengalúru v pondělí 21. listopadu natočila děsivě vypadající nehodu. Pětatřicetiletý motocyklista Veeru Paksha Nayak čekal v odstavném pruhu mezi dvěma směry čtyřproudé silnice a chystal se přejet na druhou stranu. Vtom se ale objevilo bílé auto, které najelo přímo na něj a odhodilo jeho motorku několik metrů.

Nayak zůstal na zemi a jen v šoku koukal za mizejícím autem. Na pomoc mu okamžitě přispěchali kolemjdoucí. Ind jako zázrakem neutrpěl žádná vážnější zranění. Podle deníku The Daily Telegraph byl se zlomenou nohou převezen do nemocnice, kde se nyní zotavuje.

Přední nárazník jako důkaz

Pouze několik hodin po nehodě už se video objevilo na Facebooku, kam ho nahrála místní dopravní policie ve snaze najít viníka. Zatím už zareagovaly tisíce lidí, kteří video sdíleli, nebo nabádali spoluobčany, aby po bílém autě pátrali.

„Lidé se mohou zapojit do pátrání tak, že pokud jejich soused vlastní bílé Maruti 800, mohou mu zkontrolovat přední nárazník a případně ho předložit policii k prozkoumání,“ okomentoval video jeden z uživatelů, Chandra Shekar.