Pětačtyřicetiletá Michelle Duggarová, která za svůj život porodila už 19 dětí, jejichž věk se nyní pohybuje od 23 měsíců do 23 let, před několika měsíci s velkým překvapením zjistila, že je na cestě ještě další dítě. To se ale na rozdíl od ostatních narodí císařským řezem, aby se předešlo všem rizikům, která mohou na rodičku v tomto věku čekat.

„Jsme nadšeni. Ani nás nenapadlo, že nám Bůh dopřeje dalšího potomka. Motto našeho domu ale zní: ‚Vždycky je tu místo pro další‘. Děti jsou dary, za každé z nich jsme skutečně rádi,“ řekla Duggarová televizi NBC.

Video

Manželé Duggarovi mají už teď ohromnou rodinu, zatím se jim narodilo 19 dětí. Zdroj: TLC

Jak oba manželé uvedli, všechna početí nechali na Boží vůli, nikdy se nespoléhali na antikoncepci. Jak přicházelo jedno dítě za druhým, museli tomu ale přizpůsobit podmínky. Nyní žijí v obrovském domě s velkým obývákem a prostornou kuchyní. Mají tam dva velké dětské pokoje, jeden pro dívky a druhý pro chlapce. Z platu realitního makléře a investora vyžijí díky tomu, že jsou šetrní a dokážou dobře zacházet i s nízkým rozpočtem.

Nejstarší syn už si založil vlastní rodinu

Jediný, kdo už ve velkém domě plném dětí nežije, je nejstarší syn Josh, který si založil vlastní rodinu. S manželkou Annou už mají dva potomky, před několika měsíci narozeného Michaela a dvouletou Mackynzie.