"Celebrity, které byly pro jednotlivé role vybrány, byly skutečně půvabné a sexy, ale to je tak jediné, co nelze projektu upřít," informuje londýnský deník Mirror.

Po přečtení scénáře pilotního snímku celého seriálu však o jeho realizaci neprojevily zájem americké produkční firmy a také britské televizní společnosti rozhodně odmítly podílet se na jeho spolufinancování.

Chodila i na kurzy

Jejich rozhodnutí znamená těžkou ránu právě pro Rachel Hunterovou, bývalou manželku populárního rockového zpěváka Roda Stewarta, s nímž má dvě děti, která očekávala, že díky Denialu se po úspěšné kariéře na přehlídkových molech rázem vyšvihne mezi hollywoodské celebrity.

"Rachel, která se před několika lety odstěhovala od manžela, kvůli účasti na natáčení dokonce absolvovala několikaměsíční intenzívní kurs herectví," prozrazuje list.

Peníze nepotřebuje

Zklamána jistě není Rachel Hunterová kvůli penězům, které si mohla vydělat. V polovině minulého měsíce dokončila focení pro časopis Playboy. Pánové se tak mohou těšit na to, že půvabnou rodačku z Nového Zélandu, která si pózováním vydělala 1,8 miliónu dolarů, uvidí na stránkách svého magazínu nahoře bez.