V pátek se konalo kvalifikační kolo, které Vladimír zvládl s přehledem. V sobotu publikum rozehřál hitem Johnny B. Goode a diváky svou energií doslova strhl.

Lichnovský, který se utkal s dvaapadesáti dalšími soutěžícími napodobujícími legendární postavu Elvise Presleyho, se takřka během noci stal miláčkem anglických fanoušků a tamního tisku.

Fantóm z Čech

Kromě šeku na 750 liber, který si ze soutěžního ringu odnáší, dostal také například poukázku na oblek v elvisovském stylu, který pro Vladimíra ušije renomovaná firma a jehož hodnota se vyšplhá na 500 liber. Lichnovský rovněž obdržel asi třicet originálních šátků.

Druhý nejlepší Elvis v Evropě si již v Anglii vysloužil přezdívku Fantóm z České republiky - přijede, zazpívá, nikdy nesundá brýle ani paruku a zase zmizí. Nikdo vlastně neví, jak doopravdy vypadá.

Vladimír Lichnovský vystupuje jako dvojník Presleyho od roku 1998 střídavě buď sám nebo se svou skupinou Elvis Presley Revival Band. Čeští diváci ho znají z televizních vystoupení v pořadech Zlatá mříž, Eso, Bolkoviny či Caruso-show, snaží se ale prorazit rovněž u našich slovenských a polských sousedů.