Když Camping předpověděl konec světa na rok 1994, stamilióny lidí se opravdu obávaly o svůj život. Když se ale nic nestalo, Camping konstatoval, že došlo v jeho výpočtech k matematické chybě. Na scénu se vrátil v tomto roce, kdy oznámil apokalypsu na 21. května. Ani tentokrát se netrefil. Nyní nadešel den jeho posledního odhadu a má nastat katastrofická událost, která zničí celý svět. A zatím stále nic...

Susan Espinozová, mluvčí rozhlasové stanice, kterou Camping vlastní a na které přednáší, odmítá předpověď 90letého muže jakkoliv komentovat. Jen tak mimochodem, Espinozová je Campingova dcera.

V Iowě se dostávají lidské kosti na denní světlo

"Je mi líto, že vás musím zklamat, ale byli jsme ve Family Radio instruováni, abychom nemluvili s médii a tiskem," uvedla mluvčí. Vyjadřovat se nechtějí ani zastánci Campingovy myšlenky.

Video

BEZ KOMENTÁŘE: Na hřbitově se povalovaly kosti a rakve. Zdroj: kcci.com

Na mnoha webech však někteří lidé začali v této souvislosti upozorňovat na hřbitov Oak Grove v americké Iowě. Tam silné deště v roce 2009 zcela spláchly stěnu nedaleké rokle u města Lehigh. To způsobilo, že se celý hřbitov pohnul. V posledních dnech tam místní pozorují výrazné zhoršování nehezkého jevu. Ze země se totiž dostávají na povrch rakve, ale i přímo lidské kosti.

"Jaký jasnější důkaz příchodu konce světa než něco takového, byste chtěli vidět?" tázal se v jedné internetové diskuzi člověk vystupující jako zastánce Campingovy teorie. Ostatní diskutující ho však uzemnili tím, že by jim stačil nějaký důkaz, který by byl rozumně zdůvodnitelný.