Pro pracovníky filmových ateliérů to byl obrovský šok. Všichni pomocníci i hvězdy seriálu ve studiích Warner Bros se nestačili divit. Zásah policie totiž více než realitu připomínal akční scénu. A opravdu, někteří přítomní se domnívali, že se skupinka herců spletla a vtrhla do špatného ateliéru.

Podle oficiálních zpráv se však skutečně jednalo o dealery drog, kteří zaměstnancům studií prodávali kokain a marihuanu. Odhaleni a zadrženi byli na základě vyšetřování, na němž se podíleli policisté a spolupracující vedení studií.

Slzy dojetí vystřídalo zděšení

"Objevuje se tady celá řada fám a pomluv, že do drogové aféry byli zavlečeni herci a zaměstnanci seriálů PřáteléPohotovost nebo dokonce vrcholní producenti studia. Přesto nemůžu jmenovat nikoho, kdo s policií spolupracoval a informoval ji o indiciích vedoucích k odhalení těchto zločinců," prohlásil seržant William Barry.

V šoku byli také samozřejmě "Přátelé", Jennifer Anistonová alias Rachel, Courteney Coxová jako Monika, Lisa Kudrow vulgo Phoebe, Matthew Perry v roli Chandlera, Matt LeBlanc alias Joey i David Schwimmer jako Ross. Konec natáčení populárního seriálu byl totiž opravdu divoký, a tak slzy nostalgie nahradilo zděšení.