"Bylo to pro mě velké překvapení a je to příjemné. Ta socha se mi líbila a od té doby jsem stála modelem ještě několikrát. Nahá jsem ale nepózovala nikdy. I tenkrát v ateliéru pana Beráka jsem byla oblečená v cvičebním trikotu," upřesnila Sklovská.  

Nabídku Playboye odmítla

Přestože by se Sisa pózování nebránila ani dnes, zásadně odmítá zájem erotických tiskovin o nafocení aktů a nepřijala ani velmi lukrativní nabídku renomovaného pánského časopisu.

"Několikrát jsem dostala nabídku od Playboye, ale řekla jsem jim, že zatím nemám zájem. Jsou i další nabídky, ale všechny jsem odmítla. Nevím, proč bych se měla někde vystavovat nahá. Navíc si myslím, že žena je nejsvůdnější v hezkém oblečení," míní zpěvačka.

Lásku často nevyznává

Sisa Sklovská je opatrná i při vyznávání lásky. Tvrdí, že je nejhezčí, když na zamilovanost svého partnera moc neupozorňuje.  

"Svému příteli lásku moc slovy nevyznávám. Není to potřeba, protože to na mně pozná i beze slov. Občas mě to ale popadne a najednou prostě musím svému příteli dát strašně moc najevo, že ho miluji, a on je pak z toho úplně vedle," usmála se Sisa.