Španělsky mluvící řidič, který koncem minulého měsíce mířil po dálnici M11 do Londýna, natočil záhadné svítící objekty nedaleko letiště Stansted v Essexu. Video pak pod uživatelským jménem alvinol nahrál na internet.

„Je to skutečně zajímavé video. Pokud je pravé, pak jde o nejpodivnější záběry UFO, které jsem za poslední dobu viděl,“ řekl deníku The Sun specialista na UFO Nick Pope.

Podobné objekty se objevily i v Londýně

Pět dní poté něco podobného spatřil také 41letý sportovní reportér Mike Sewell, který pracuje pro BBC Radio 5 Live. Objekt, jenž spatřil nad vesnicí Cottered vzdálené necelých 30 kilometrů od Stanstedu, byl podle jeho slov zářící a ve tvaru disku.

„Viděl jsem na obloze velké světlo, které sestupovalo směrem k silnici. Když se přiblížilo, naklonilo se doleva a zmizelo nad krajinou. Viděl jsem to zespodu a rozhodně to nebylo letadlo,“ popsal deníku The Sun Sewell.

Pravdou je, že video neznámých létajících objektů u Stanstedu také velmi nápadně připomíná světelnou letku, která se koncem června objevila přímo v Londýně. [celá zpráva]

Video

Letka UFO nad londýnským Towerem z konce června 2011. Zdroj: Youtube.com