Ještě před pár dny se zdálo, že se Britneyin koncert neuskuteční kvůli honoráři, který se podle maďarských médií vyšplhal do astronomické výše. V úterý však rozhlasové stanice vyrukovaly se zprávou vydavatelské společnosti BGM, podle níž Spearsová v maďarské metropoli vystoupí 26. května v rámci evropského turné ke svému aktuálnímu albu In The Zone.

Na Stinga zadarmo

Maďarská metropole se letos stane dějištěm několika dalších významných koncertních vystoupení. Již koncem února se tam představí legendární rocková skupina Uriah Heep, na 23. března je ohlášen koncert skupiny Limp Bizkit a začátkem dubna má do Budapešti namířeno zpěvačka Pink.

V polovině května v maďarském hlavním městě vystoupí Peter Gabriel a na začátek června je naplánovaný na tamní Náměstí hrdinů megakoncert pod širým nebem britského zpěváka Stinga. Očekává se, že této show se zúčastní několik set tisíc lidí; vstup bude totiž zadarmo, protože koncert sponzoruje jeden z největších maďarských mobilních operátorů. Díky němu se už v Budapešti uskutečnila podobná vystoupení Eltona Johna, Pet Shop Boys či Modern Talking.