Nejdříve se ukázalo, že Anthony Wiener, kongresman a manžel zástupkyně ředitele personálu ministerstva zahraničí Humy Abedinové, je internetový exhibicionista. A teď podle CBS vyšlo najevo, že si bývalá asistentka Clintonové vybudovala kariéru, o níž se bývalé šéfové ani nesnilo.

Zaujala ji jako studentka

V roce 2006, když Hillary, manželka bývalého amerického prezidenta Billa Clintona, byla senátorkou za stát New York, setkala se se studentkou Samanthou Koithanovou.

Mladá Samantha měla zájem o právo i o politiku a během letních prázdnin pro Clintonovou pracovala. Pak se ale tato pěkná blondýnka rozhodla, že její přednosti budou možná využity lépe jinde - například v pornoprůmyslu Las Vegas.

Změnila si jméno na Sammie Spadeová a daří se jí dobře. Hrála v takových hitech jako třeba Big Butts Like It Big 8 (Velké zadky je mají rády velké 8) a White Bubble Butts 4 (Bílé bublinové zadky 4). Je tedy docela zřejmé, které své přednosti se rozhodla uplatnit.

Clintonovi mají na personál smůlu

Na otázku, co by si bývalá šéfová myslela o její změně kariéry, Sammie odpověděla:
"Myslím, že by ze mne Hillary nebyla moc nadšená, ale velmi si jí vážím."

Clintonovi by si zřejmě vůbec na své podřízené měli dávat větší pozor.
Vždyť i Monica Lewinská, kvůli které Bill Clinton v roce 1998 málem přišel o prezidentský úřad, patřila mezi pomocné síly.