Vystoupila z letadla poněkud rozladěná a patrně nečekala, že na její neupravené vlasy, nezdravou pleť a unavené oči budou čekat zástupy fotografů. Když ji odmítali poslechnout a nadále pořizovali záběry její pomačkané tváře, rozhodla se řešit situaci pěstmi tak, jak to zná ze svého filmu Gangy New Yorku.

Cameron svým zjevem odpuzovala

"Problém byl v tom, že neměla na tváři vůbec žádný make-up. Její pleť je opravdu nezdravá a plná akné. Nebyla ani odpočatá. Neměla ani upravené vlasy, takže vypadala dost odpudivě," uvedl jeden Chilan, který se hereččina uvítacího výboru zúčastnil.

"Najednou se úplně rozlítila a byla jako divá saň. Rozběhla se proti všem těm fotografům a začala je pěstmi odhánět. Neudělala na naše lidi dobrý dojem," zklamaně dodal.

Ačkoli se Cameron tradičně objevuje ve filmech i na stránkách časopisů jako sexbomba se sametovou pletí, trpí vážnou formou akné. Její nenalíčené tváře bývají často zarudlé a fotografům nedělá mnoho problémů, aby nevzhledné pupínky na jejích tvářích vyfotili. Nemálo takových fotek už několikrát obletělo celý svět.