Sedmasedmdesátiletý Hugh Hefner si ji vysnil nejen jako jednu z modelek, která se dokonale hodí na stránky jeho časopisu, ale živě si ji dokáže představit také po svém boku jako přítelkyni. Učarovala mu blonďatými vlasy.  

Obdivuje majitelky blonďaté hřívy

Hugh Hefner, proslulý svou láskou k ženám, nyní podle vlastních slov prožívá období, kdy se mu líbí blondýny, a proto se jimi snaží co nejvíce obklopovat. Právě z toho důvodu letí i po dvaadvacetileté zpěvačce.

"Britney by mohla být úžasnou přítelkyní. Zatímco Picasso měl své růžové a modré období, já nyní prožívám blonďaté. Myslím si, že je to do značné míry ovlivněno filmy, které jsem vídával jako dítě. Měly na mě velký vliv," prozradil Hefner, který se nyní snaží blondýnami naplnit i Playboy.  

Zeta-Jonesová je náhradnice

Vydavatel se netají tím, že by svoji případnou přítelkyni rád přiměl i k pózování ve svém časopise. Nicméně přiznal, že si nedělá naděje, že Spearsová po jeho nabídce okamžitě skočí. Pro tento případ má v zásobě filmovou hvězdu, nutno dodat, že provdanou, Catherine Zeta-Jonesovou.

"Právě ony dvě ztělesňují typ krásek, které bychom rádi měli v našem magazínu," vysvětlil Hefner.