Mildred Patricia Baenaová chtěla vypadat jako Maria. V její nepřítomnosti si oblékala její šaty a šperky. Také intimní chvíle se Schwarzeneggerem nezřídka trávili v posteli, již guvernér sdílel se svojí ženou.

Padesátiletá služebná se dokonce chlubila, že „byla Arnoldovi více ženou než Maria“, protože mu nejen během 14 roků trvání jejich vztahu byla vždy k dispozici, uvedl magazín.

Shriverová dlouho o poměru neměla tušení, ačkoliv se jí jednou ztratil šperk a ona kvůli tomu pátrala i mezi služebnictvem. Baenaová se jí dokonce svěřovala, že je zamilovaná a chodila za ní pro rady, když se Schwarzeneggerem otěhotněla.

Arnold svůj románek a nemanželského syna tajil. Když ve Shriverové podezření po letech narostlo, udeřila na Baenaovou, jež potvrdila její nejhorší předtuchy. Teprve pak poměr přiznal Schwarzenegger.

Ten se údajně manželství ještě marně snažil zachránit a služebnou před měsícem po 20 letech, kdy pro něj pracovala, propustil. To vyvolalo roztržku, kterou svědek z okolí Baenaové pro server RadarOnline označil za „jadernou“. Služebná měla vyhrožovat, že záležitost zveřejní. Následovalo veřejné oznámení o rozvodu Schwarzeneggera se Shriverovou a Schwarzeneggerovo přiznání v tisku, že má nemanželského syna.

Video

Expirované video

Arnold Schwarzenegger a jeho manželka Maria Shriver