Daniela Peštová má z prvního manželství čtrnáctiletého syna Yannicka. Se zpěvákem a porotcem SuperStar Paľem Haberou mají osmiletou dceru Ellu Joy Annu a dvouletého syna Paula Henryho. Modelce to ale nestačí. Na párty v agentuře Czechoslovak Models se nemohla odtrhnout od miminka jedné z kolegyň.

Daniela Peštová je i ve čtyřiceti žádanou modelkou

Daniela Peštová je i ve čtyřiceti žádanou modelkou

FOTO: Michaela Feuereislová, Novinky

"Klidně bych si dokázala představit, že bych měla čtvrté nebo i páté dítě," svěřila. I se třemi dětmi zvládá dál kariéru topmodelky. Nedávno se vrátila z pracovního pobytu v New Yorku a nafotila i dvě titulní strany českých módních časopisů. "Když to jde, třeba kvůli škole, beru děti na práci sebou," řekla Novinkám.

Miladu Karasovou přišlypozdravit modelky Katka Průšováa Pavla Hrbková

Miladu Karasovou přišly pozdravit modelky Katka Průšová a Pavla Hrbková

FOTO: Michaela Feuereislová, Novinky

Když je Peštová doma, řeší problémy jako každá maminka. Má ovšem chůvu a pomocnici v domácnosti. "Asi bych to zvládla sama, ale proč? Když je možné si domácí práci ulehčit, proč se tomu bránit. Zatímco se doma uklízí, můžu jít třeba s malými na písek," soudí.

Také její partner Pavol Habera je hodně zaměstnaný, rodině vypomáhají i modelčini rodiče. S dětmi se Daniela ve společnosti neukazuje, chce, aby prožily co nejnormálnější dětství. Prozradila ale, že nejstarší syn také inklinuje ke světu showbyznysu. "Yannicka chytil tanec," upřesnila.

Aneta Vignerová je jednou z klientek agentury Czechoslovak Models

Aneta Vignerová je jednou z klientek agentury Czechoslovak Models

FOTO: Michaela Feuereislová, Novinky

Peštová v České republice pracuje sporadicky, ale stále udržuje kontakt s Miladou Karasovou, která ji objevila. Zavítala proto i na reopening párty agentury Czechoslovak Models, kterou Karasová založila a nedávno ji prodala.

"Ani nechci počítat, kolik let se s Miladou známe. Našla mě v roce 1989," zavzpomínala na večírku, kde se sešla i s mladšími kolegyněmi Kateřinou Průšovou a Anetou Vignerovou nebo módními návrhářkami Liběnou Rochovou a Tatianou Kovaříkovou.