Lucie Vondráčková kvůli snoubenci jezdí do Čech z Kanady jen sporadicky. "I když se sem chystá zase za dva týdny, hudební vystoupení brát nechtěla," svěřil Novinkám její manažer Dan Dobiáš. Aby nezahálel, vzal pod svá křídla mladého zpěváka Marka Ztraceného. "Lucka tady není, a tak jsem na to měl najednou čas," upřesnil.

"Známe se už dlouho. Ve čtrnácti jsem měl kapelu Kredenc, Dan hrál v Kečupu a jednou nás nechali předskakovat. A teď jsme se začali hodně potkávat, čímž vznikl nápad na spolupráci. Vím, že Lucku Vondráčkovou dělal dobře, a když má teď volněji, řekl jsem si, že není důvod to nezkusit," řekl Novinkám Ztracený, jehož proslavil hit Ztrácím.

Marek Ztracený si připil na spolupráci s Danem Dobiášem

Marek Ztracený si připil na spolupráci s Danem Dobiášem.

FOTO: Michaela Feuereislová, Novinky

"Jen o čase to ale není. Je to o osobních vztazích,  zda si lidé věří a chtějí spolu dělat. I vedle Lucky bych si na Marka čas našel. Dělal jsem totiž výhradně jen ji," dodal Dobiáš s tím, že je také vytížený vlastní kapelou Abba Stars, s níž koncertuje převážně v zahraničí. "Nikoho dalšího přibírat nebudu, takže Iveta Bartošová má smůlu," smál se.

Vzájemnou spolupráci si pánové pochvalují. "Přibývají koncerty, máme dlouhodobý plán. Já jsem tři roky strávil v jednom managementu, tak věřím, že změna bude přínosem," soudí Ztracený. "A když bude něco potřebovat Lucka, samozřejmě jí vyjdu vstříc," dodal Dobiáš.