Velký jarní nákup oblečení v zámoří se, jak se zdá, moderátorovi Leoši Marešovi vyplatil. I když v New Yorku během své návštěvy utratil podle dobře informovaného zdroje dva a půl miliónu korun, jeho zběsilý tah newyorskými obchody byl úspěšnější, než předpokládal. Jak jinak si vysvětlit, že jeho styl už kopíruje i dnes již uznávaný módní guru ze Slovenska Rytmus.

„Byl jsem se o víkendu podívat na zápas mezi Realem Madrid a FC Barcelonou v kině na Andělu, co pořádal sportovní kanál Sport 1, kde byl i Mareš. Jelikož sleduju i Superstar, hned jsem věděl, že tohle oblečení, které měl na sobě Mareš, jsem už někde viděl. Určitě ho měl na sobě i Rytmus v SuperStar,“ napsal do redakce jeden ze čtenářů Novinek. A měl pravdu. Rytmus si totiž v jednom dílu SuperStar oblékl úplně stejný svetr s kapucí, jako měl na sobě Mareš, což nejlépe dokládá i naše fotografie.

"Ten svetr mám z Ameriky a stylistovi Superstar se tak líbil, že si ho pro sebe sehnal taky. A ten svůj, který je stejný, akorát v jiné barvě, vzal a půjčil ho Rytmusovi," vysvětlil Novinkám Mareš.

Otázkou nyní zůstává, jestli vše, co Rytmus nosí, je půjčené, nebo alespoň některé z jeho extravagantních outfitů mu říkají "pane".