"Focení bylo docela dlouhé, trvalo několik hodin. Holčičky byly úplně nadšené, hlavně když jim u toho hrála Abba. To se pak dostaly do svého živlu. Dělaly pak ale víc blbostí, než že by ukázkově pózovaly. Mají taneční kreace v sobě po tatínkovi," řekla Novinkám Ivana Gottová na párty dětského obchodu, kterého se staly tvářemi její dcery.

Charlotte a Nelly Gottovy v kampani

Charlotte a Nelly Gottovy v kampani

FOTO: Lenka Hatašová/Victoria Magic

Protože je Charlottka víc plachá, musela mít za účast slíbenou sladkost. "Řekla jsem jim, že když budou hodné a nebudou vyplazovat jazyky, půjdeme pak na pohár. To funguje vždycky," usmívá se Ivana.

Charlotte a Nelly Gottovy v kampani

FOTO: Lenka Hatašová/Victoria Magic

Charlottka překvapila výrazně ostříhanými vlásky. "To byl její nápad. Už dlouho chtěla ostříhat. Dlouhé vlásky jí nebavily. Jen tatínek byl vždycky proti. Teď je v Německu, tak to přišlo," prozrazuje Ivana. "Když to Charlottka Karlovi volala, rád tedy moc nebyl," říká Gottová.

Charlotte Ella Gottová v kampaňi

Charlotte Ella Gottová v kampani

FOTO: Lenka Hatašová/Victoria Magic

Honorář holčičky za nafocení fotek, které zdobí dětský obchod na pražském Chodově, nedostaly, můžou si ale dle libosti vybírat v obchodě oblečení. "Dcery jsou hodně vybíravé, už jim do toho skoro nesmím mluvit," směje se Ivana. "Oblečené chodí ale většinou stejně," upřesňuje moderátorka VIP zpráv na televizi Prima.

Charlotte Ella a Nelly Sofie Gottovy

Charlotte Ella a Nelly Sofie Gottovy na akci poslušně pózovaly. Za odměnu dostaly zmrzlinu.

FOTO: Michaela Feuereislová