"Focení bylo docela dlouhé, trvalo několik hodin. Holčičky byly úplně nadšené, hlavně když jim u toho hrála Abba. To se pak dostaly do svého živlu. Dělaly pak ale víc blbostí, než že by ukázkově pózovaly. Mají taneční kreace v sobě po tatínkovi," řekla Novinkám Ivana Gottová na párty dětského obchodu, kterého se staly tvářemi její dcery.

Protože je Charlottka víc plachá, musela mít za účast slíbenou sladkost. "Řekla jsem jim, že když budou hodné a nebudou vyplazovat jazyky, půjdeme pak na pohár. To funguje vždycky," usmívá se Ivana.

Charlottka překvapila výrazně ostříhanými vlásky. "To byl její nápad. Už dlouho chtěla ostříhat. Dlouhé vlásky jí nebavily. Jen tatínek byl vždycky proti. Teď je v Německu, tak to přišlo," prozrazuje Ivana. "Když to Charlottka Karlovi volala, rád tedy moc nebyl," říká Gottová.

Honorář holčičky za nafocení fotek, které zdobí dětský obchod na pražském Chodově, nedostaly, můžou si ale dle libosti vybírat v obchodě oblečení. "Dcery jsou hodně vybíravé, už jim do toho skoro nesmím mluvit," směje se Ivana. "Oblečené chodí ale většinou stejně," upřesňuje moderátorka VIP zpráv na televizi Prima.