"Kapelu tu máme, album, které chceme pokřtít, tu také máme, akorát kmotr nám trochu chybí," komentoval zpěvák Popcorn Drama Peter Aristone skutečnost, že domluvený hudební producent Jaro Slávik do Hard Rock Cafe na křest nedorazil. Nakonec tak nové album nazvané Včera bude posypal popcornem zpěvák skupiny IMT Smile Ivan Tásler a hudební manažer Ladislav Vajdička.

Nové album skupiny Popcorn Drama bylo stylově pokřtěno popcornem.

Nové album skupiny Popcorn Drama bylo stylově pokřtěno popcornem. Zleva: Ivan Tásler, Peter Aristone a Ladislav Vajdička.

FOTO: Michaela Feuereislová, Novinky

Jaro Slávik ve finále dorazil s velkým zpožděním. "Už jsem v životě zažil opravdu hodně věcí, ale nikdy takovou zácpu jako dnes. Myslím samozřejmě dopravní zácpu," omlouval se pak všem hostům přímo z pódia slovenský producent. Své zpoždění se pak snažil vykompenzovat tím, že celý večer odmoderoval. "Když už jsem nemohl být kmotrem, tak to zkusím alespoň jako moderátor," smál se Slávik.

Mezi hudebními hosty se na pódiu objevil i známý hitmaker Tal Bachman, který složil pro vítěze světové SuperStar Kurta Nilsena píseň She´s So High, která ho pak proslavila po celé zeměkouli. "Díky za pozvání a díky za skvělou atmosféru. A Hard Rock Cafe přeju samozřejmě všechno nejlepší," vzkázal z pódia Bachman ještě před tím, než natěšenému publiku zahrál své největší pecky.

Světoznámý skladatel Tal Bachman nechyběl na narozeninách Hard Rock Cafe.

Světoznámý skladatel Tal Bachman nechyběl na narozeninách Hard Rock Cafe.

FOTO: Michaela Feuereislová, Novinky

Vedle skvělé atmosféry pak ovšem Bachmana vyloženě zaujala zpěvačka Helena Zeťová, která v průběhu večera přišla slavnostně rozkrojit narozeninový dort. "Bože, ta je ale krásná," nadšeně lichotil zpěvačce a porotkyni SuperStar skladatel. Když mu pak jeden z jeho českých přátel pustil na iPodu Heleniny písničky, jeho obdiv ještě vzrostl. "Helena má neuvěřitelný hlas. Kdyby chtěla, tak bych jí hned tady klidně něco složil," dodal Bachman.