Kateřina Průšová si dlouhé roky peníze vydělávala především na přehlídkovém mole. To se ale teď mění. "Modelingu už se nevěnuju tolik jako dřív, ale před časem jsem získala podíl v jednom kosmetickém salónu, takže je teď ze mě především podnikatelka," přiznala se Průšová na otevření butiku s italskou módou Tombolini.

"Jak jsem se rozhodla právě pro ten kosmetický salón? Nejdřív jsem tam byla jen zákaznice, ale protože jsem byla s jejich službami moc spokojená, tak jsem se domluvila nejprve na spolupráci s tím salónem a nakonec jsem si tam koupila i podíl," vysvětlila Miss ČR pro rok 2002.

Průšová v současnosti žije s grafikem Davidem Martínkem, se kterým začala chodit poté, co zkrachovalo její manželství s podnikatelem Vladimírem Konvalinkou. A o svého přítele pořádně pečuje ve všech směrech. V italském butiku mu hned vybrala několik kousků oblečení. "Tahle móda je velmi elegantní a pohodlná zároveň. V tom jsou Italové mistři," pochvalovala si Kateřina sortiment nového obchodu v pražském paláci Filadelfie .

Muž roku Martin Zach s přítelkyní.

Muž roku Martin Zach s přítelkyní Nikolou vybírali italský oblek.

FOTO: Michaela Feuereislová, Novinky

Italská móda padla do oka i ochrnutému Muži roku Martinu Zachovi, který na otevíračku dorazil se svou přítelkyní Nikolou. "Raději Martina k těm regálům nebudu moc pouštět, určitě by si zase nakoupil spoustu oblečení. Móda je jeho velký koníček," práskla Nikola na svého partnera.