Písničku She´s So High asi nejvíce proslavil vítěz celosvětové SuperStar Kurt Nilsen. I proto se Tal Bachman na spolupráci si československým SuperStar moc těší. "Tal je jeden z největších světových hitmakerů. Je pro mne ctí, že jsem ho ke spolupráci domluvil," pyšní se Slávik.

Video

Kurt Nilsen - She´s So High. Zdroj: Youtube.com

Jenže tím výčet hvězdných jmen v jeho týmu nekončí. „S Talem do Prahy přijedou i americký producent Carmen Rizzo, který byl dvakrát nominován na Grammy, a jeden z nejlepších klávesistů na světě Jamie Muhoberac. Nejdřív se se všemi finalisty soutěže seznámíme osobně, a pak můžeme začít spolupráci,“ vysvětlil Slávik, pro kterého je letošní sezóna podle jeho slov velkým překvapením.

„V letošní SuperStar vidím opravdu mnoho talentů, kterým věřím. Naše agentura ve spolupráci s agenturou Brainzone má s účastníky velké plány a vidí v nich dlouhodobou perspektivu,“ dodal Slávik, který objevil například zpěvačku Ruslanu, jež se stala vítězkou Eurovize 2004.

Vedle toho pozvala Slávika na spolupráci k novému albu i Lucie Bílá, se kterou seděl v porotcovské lavici v pořadu Česko Slovensko má Talent.