Svého exmanžela Iveta Bartošová na večírku nečekala. Její syn Artur měl ale ze setkání se svým bývalým otčímem velkou radost a došlo tak i k vzájemným objetím. "Artur měl Jirku vždycky rád. Ale po rozvodu se s ním nestýkáme," uvedla Bartošová. Pomeje bývalé ženě slíbil, že jí ve svém pořadu v rádiu nechá zahrát narozeninovou písničku.

Artur Štaidl pozoroval maminku Bartošovou s bývalým otčímem Pomeje

Artur Štaidl pozoroval maminku Bartošovou s bývalým otčímem Pomejem.

FOTO: Michaela Feuereiselová, Novinky

Zpěvačka měla původně oslavovat narozeniny na Slovensku. Tam jí měl vyjít singl s devíti verzemi songu Heja Heja, který už vydala v Čechách. "Sponzor to ale nerealizoval, přišlo mu to málo finančně výhodné. A stejně chtěl zviditelnit jen sám sebe," míní Bartošová.

Po odchodu exmanželky Jiří Pomeje s Michalem Davidem zfoukl svíčku na jiném narozeninovém dortu

Po odchodu exmanželky Jiří Pomeje s Michalem Davidem sfoukl svíčku na jiném narozeninovém dortu.

FOTO: Michaela Feuereiselová, Novinky

Bartošová tvrdí, že se na pětačtyřicet sice necítí, ale stejně nemá důvod pořádat nějaký večírek. Možná ale chtěla oslavovat na narozeninové párty magazínu One, kde by měla luxusní pohoštění i program zadarmo, ale setkání s exmanželem jí zkazilo večer.

Jiří Pomeje a Iveta bartošová se setkali po několika měsících

Jiří Pomeje a Iveta Bartošová se setkali po několika měsících.

FOTO: Michaela Feuereiselová, Novinky

Bartošová má pořád hluboko do kapsy. "Nemám peníze ani na zaplacení public relation, a tak můj mediální obraz nevypadá tak, jak bych si představovala," svěřila. "Pořád zpívám, mám nasmlouvaná vystoupení. Žiju zdravě, každé ráno běhám, chodím boxovat a cvičit," dodala. "Procházkou v lese se synem a pejskem taky nejlépe oslavím své narozeniny," uzavřela.