"Začínám stavět barák ve vesnici vedle Číčovic, kde jsme s Viktorem a Márinkou žili. Mám to tam ráda," řekla exkluzivně Novinkám Bočanová.

Momentálně bydlí s dcerou Márinkou v pronajatém bytě v centru Prahy, konkrétně na Staroměstském náměstí. "Než bude dům dostavěný, budeme s Márinkou holky z centra," upřesnila Bočanová a vyvrátila tak spekulace, že by se po rozchodu Viktora Mráze a Marty Jandové mohla dát s manželem zase dohromady a nastěhovala se zpět do jejich domu.

"Na jaře začínáme stavět. Koupila jsem pozemek a budu si budovat své hnízdo. Stavba bude trvat minimálně rok a pak už budeme s Márinkou ve svém," dodala Bočanová, která v restauraci La Casa Argentina pokřtila cédéčko s latinskoamerickou hudbou skupiny Carisma.

Mahulena a její tanečník ze Star Dance Jarda Kuneš s kapelou Carisma často vystupují: "Carisma hraje a taneční skupina Tradicion včetně mě a Jardy tančíme," říká Mahulena.

S Jardou Kunešem často tančí i na plesech a společenských akcích. "Je výhoda, že moderuju a ještě k tomu tancuju. Pro klienty je to zajímavější. Taneční dvojice si najímají málo. Já jsem ale dva v jednom," dodala se smíchem Bočanová.