"Můj syn Michálek byl v tuto dobu už měsíc na světě. Rodila jsem předčasně v osmém měsíci těhotenství. Termín druhého porodu mám sice až v půlce dubna, ale čekáme to každým dnem," řekla Novinkám Eva Decastelo.

Doma budou mít s manželem Reném páreček. Eva se na dceru Zuzanku těší, přivést na svět ji má v porodnici v pražském Podolí. "Tašku už vozím sebou, bříško už hodně sestoupilo, tak jsem připravená. Župánek, zavinovačku... všechno je sbaleno," usmívá se. "Když byl jednou předčasný porod, většinou to tak dopadne i u druhého," vysvětluje.

Před porodem ještě Eva naplno pracuje a moderuje akce. Čas jí zabírá také prodej jejího vozu. "Potřebuji nutně větší auto. Se Zuzankou se už do mého stávajícího auta nevejdeme. Já, manžel, dvě autosedačky s Michálkem a Zuzankou a ještě Rendy syn Eliáš z předchozího vztahu. Už prostě potřebujeme autobus," směje se.

Během druhého těhotenství přibrala 15 kilogramů. "Je to malinko víc než u syna Michálka, ale věřím, že to půjde stejně rychle dolů. Hlavní teď je, aby byla Zuzanka zdravá a všechno proběhlo tak, jak má," dodala moderátorka