"Ve VIP zprávách dochází ke změně na postu moderátorky. Z redakce k dnešnímu dni na vlastní žádost odchází Martina Gavriely a naopak nastupuje nová posila v podobě Laďky Něrgešové, kterou diváci pravidelně vídají jako moderátorku show Farmář hledá ženu," řekla Novinkám mluvčí TV Prima Jana Mrákotová.

Laďka Něrgešová

Laďka Něrgešová

FOTO: Petr Hloušek, Právo

Martina Gavriely si vzala dva týdny na rozmyšlenou a nakonec se rozhodla  VIP zprávy opustit.„Nechci zažít další kampaň, která by přišla, kdybych se vrátila na obrazovku. Chci, aby moje děti už měly klid. Přesto děkuji těm, kteří mě podporovali,“ okomentovala své rozhodnutí Martina.

Laďka Něrgešová, která Gavriely nahradí, nastoupí již začátkem dubna. „Zavolala mi Jitka Obzinová a nabídla mi moderování VIP zpráv s tím, že je to trochu nahonem," říká Laďka.

"Nabídka mě zaskočila, ale moderování je moje práce a já ji po krátkém rozhovoru ráda přijala. Líbí se mi plány do budoucna, o co všechno by se mohly VIP zprávy rozšířit. Pro mě je to další výzva a zkušenost. A rozhodně nepopírám, že budu mít trému," dodala Něrgešová.