Slečny se tak zařadily po bok Lucie Bílé, která holčičce vlastnoručně ušila bílého medvěda, a dalších celebrit, které se v úterý 22. března od 16 hodin do 20 hodin v Národním domě na Vinohradech v Praze zúčastní charitativního freestyle z.u.m.b.a. maratonu aneb Zapojme svaly pro čtyřletou Karolínku, jehož výtěžek půjde právě na podporu Karolínky Hájkové.

S manželkou Ivanou, jejich dcerami i pejskem konečně zažívá, co to je být hlavou velké rodiny.

Karel Gott s manželkou Ivanou, dcerami i pejskem

FOTO: Petr Adámek

„Ani nevíte, jak špatně se s tím prasátkem loučím. Hrozně nerad vám ho předávám. Vždyť jsem si s ním hrál každý den,“ žertoval při předání Gott. Protože si Karolínka sama nemůže hrát s hračkami, největší radost jí udělají ty, které vyluzují zvuky. Prasátko tak pro ni bude pravé požehnání. Ale i panda se jí jistě bude líbit.

„Pozor – nejde o nějaké věci, kterých se chtěly Charlottka a Nellynka zbavit. Mohlo by se říci, že už je nebavily a chtěly je dát pryč. Není to ale pravda. Jsou to jejich nejoblíbenější hračky. Dcerám jsem vyprávěl o osudu Karolínky a ony se samy vybraly ty, které mají nejradši,“ dodal Karel Gott.

Karel Gott předal organizátorům charitativní akce Free style z.u.m.b.a. maraton dárky pro nemocnou Karolínku Hájkovou.

Karel Gott předal organizátorům charitativní akce Free style z.u.m.b.a. maraton dárky pro nemocnou Karolínku Hájkovou.

FOTO: David Zápal

Svou účast na akci pořádané choreografem Petrem Křížem a studiem Contemporary přislíbili Česká Miss 2010 Jitka Válková, zpěvák Sámer, Issa, bývalá moderátorka Novy Jana Adamcová, herečka z Ordinace v růžové zahradě Veronika Nová, herečky z Ulice Patricie Solaříková, Aneta Krejčíková a Kristýna Podzimková, rocker Václav Noid Bárta s modelkou Eliškou Bučkovou, herečka z Cesty domů Radka Pavlovčinová, která na akci také zazpívá, moderátorka Eva Decastelo, moderátorka a bývalá rosnička Romana Vítová, stylista z Dokonalého světa Kája Pavlíček, Walda Gang, Hana Krampolová a další.