Slečny se tak zařadily po bok Lucie Bílé, která holčičce vlastnoručně ušila bílého medvěda, a dalších celebrit, které se v úterý 22. března od 16 hodin do 20 hodin v Národním domě na Vinohradech v Praze zúčastní charitativního freestyle z.u.m.b.a. maratonu aneb Zapojme svaly pro čtyřletou Karolínku, jehož výtěžek půjde právě na podporu Karolínky Hájkové.

„Ani nevíte, jak špatně se s tím prasátkem loučím. Hrozně nerad vám ho předávám. Vždyť jsem si s ním hrál každý den,“ žertoval při předání Gott. Protože si Karolínka sama nemůže hrát s hračkami, největší radost jí udělají ty, které vyluzují zvuky. Prasátko tak pro ni bude pravé požehnání. Ale i panda se jí jistě bude líbit.

„Pozor – nejde o nějaké věci, kterých se chtěly Charlottka a Nellynka zbavit. Mohlo by se říci, že už je nebavily a chtěly je dát pryč. Není to ale pravda. Jsou to jejich nejoblíbenější hračky. Dcerám jsem vyprávěl o osudu Karolínky a ony se samy vybraly ty, které mají nejradši,“ dodal Karel Gott.

Svou účast na akci pořádané choreografem Petrem Křížem a studiem Contemporary přislíbili Česká Miss 2010 Jitka Válková, zpěvák Sámer, Issa, bývalá moderátorka Novy Jana Adamcová, herečka z Ordinace v růžové zahradě Veronika Nová, herečky z Ulice Patricie Solaříková, Aneta Krejčíková a Kristýna Podzimková, rocker Václav Noid Bárta s modelkou Eliškou Bučkovou, herečka z Cesty domů Radka Pavlovčinová, která na akci také zazpívá, moderátorka Eva Decastelo, moderátorka a bývalá rosnička Romana Vítová, stylista z Dokonalého světa Kája Pavlíček, Walda Gang, Hana Krampolová a další.