Na událost sezóny, finále České Miss, se celebrity připravují několik měsíců. Nové šaty, kadeřník i líčení. Všechno musí mít sladěné do nejmenších detailů. Každoročně se na finále představují nové páry.

Jiří Šlégr a Lucie Králová na finále České Miss

Jiří Šlégr a Lucie Králová na finále České Miss

FOTO: Michaela Feuereislová

Tentokrát poprvé vyrazili ruku v ruce milenci Jiří Šlégr a Lucie Králová. I když jsou oba stále ve svazku manželském, svoji lásku netají. "Věděli jsme samozřejmě, co nás tady čeká a neřešíme to. Máme se rádi, není co tajit," řekla Novinkám Králová.

Aneta Vignerová s přítelem Davidem Krausem na finále České Miss

Aneta Vignerová s přítelem Davidem Krausem na finále České Miss

FOTO: Michaela Feuereislová

Finále si nenechala ujít také nová dvojice Miss Aneta Vignerová a muzikant David Kraus. Chodí spolu teprve několik týdnů a vypadají velmi zamilovaně. "Je nám fajn. Seznámili jsme se na Davidově koncertě a pak jsme si začali psát na Facebooku. A jednoduše přeskočila jiskra," prozradila Vignerová.

Aneta Vignerová a David Kraus na finále České Miss

Aneta Vignerová a David Kraus na finále České Miss

FOTO: Michaela Feuereislová

Že babyboom v Česku pokračuje, ukázala vicemiss Klára Medková. S manželem, fotbalistou Radkem Kováčem již mají dvouletého syna Radečka, nyní se těší na dalšího potomka. Klára je v sedmém měsíci těhotenství a bříško už má tak velké, že to skoro vypadá, jakoby měla rodit každým dnem. "Je tam opravdu jen jeden, dvojčátka nečekám, i když to tak vypadá," smála se Medková.

Těhotná Klára Medková na finále České Miss

Těhotná Klára Medková na finále České Miss

FOTO: Michaela Feuereislová

Zda čeká holčičku nebo chlapečka ale prozradit zatím nechce. "Pohlaví s manželem známe, ale necháme si to pro sebe. I jméno už máme vybrané," dodala Medková, která kvůli rizikovému těhotenství do porodu zůstává v Česku. Rodit se chystá v rodném Vyškově.