"Maminka bydlí v malém bytě v Mostě a já z tohoto města pocházím a mám to tam ráda. Proto jsem koupila malý byt 2+kk, abychom měli s Tomášem a dcerou v Mostě něco vlastního, kde budeme trávit fajn víkendy," řekla Novinkám Erbová.

V současné době tráví čas zařizováním interiéru bytu. "Hrozně mě to baví. Zatím je jasný jen dětský pokojíček. Vybírali jsme ho s Viktorkou z katalogů, bude z bílého dřeva a kombinovaný se stylovými růžovými doplňky," prozradila Erbová.

O interiéru dalších místností ještě není zcela rozhodnutá. "Baví mě lesklé materiály, ale zatím nemám vybraného nic konkrétního," dodala Erbová, která se spolu s Evou Decastelo stala tváří veletrhu For Furniture, který odstartoval ve čtvrtek v pražských Letňanech.

"Pořizujeme s manželem pokoj pro jeho syna z prvního manželství Eliáše. Vybrali jsme mu krásnou postel. Náš malý Míša mu ji už odzkoušel, hlavně se mu líbila skluzavka a žebřík," svěřila se Novinkám Eva Decastelo, která už za pár týdnů přivede na svět druhého potomka, dceru Zuzanku.