"Od středy jsem ve Francii u Adriany a Christiana. Jaký rozchod? Jaká nemanželská dcera? Jejich manželství je v úplném pořádku. Žádný rozchod se nekoná, jsou to obyčejné bludy,“ řekl Šimonič začátkem tohoto týdne slovenskému serveru topky.sk.

Uběhly pouhé dva dny a všechno je jinak. Adriana jeho slova vyvrátila a potvrdila konec třináctiletého manželství. „Řekněme, že jsme se vyvíjeli rozdílně a že nemáme stejné potřeby. Každý musí pokračovat vlastní cestou. Raději jsem odešla, abych vše nezničila, abych nepoškodila naše vzpomínky,“ řekla Sklenaříková v rozhovoru pro francouzský týdeník Paris Match.

Adriana  také potvrdila, že se s manželem viděla od roku 2005, kdy ukončil fotbalovou kariéru, stále méně a že žijí už měsíce zcela odděleně.

O rozchodu slavného páru se spekulovalo již několik měsíců. Francouzské periodikum Voici dokonce načapalo topmodelku na romantické večeři s jiným mužem - podnikatelem Andrém. Ten ji také chodí podporovat týden co týden na soutěž Dance avec les Stars - obdobu české StarDance, kde Adriana tančí.