Vy jste se před časem přestěhovala z Prahy do Teplic. Kde žijete nyní?

Stále žiji se svými dětmi v Teplicích. Jsem tam šťastná.

A žije s vámi i váš nový partner Jirka Šlégr?

Tohle téma, jestli spolu žijeme nebo nežijeme, bych si ráda nechala pro sebe. Jsem ráda, že se to odhalilo, ale už to stačí. Ráda bych, kdyby všichni respektovali, že nebudu odkrývat detaily svého soukromého života. Jsem teď šťastná, ale nechci se rouhat. Přece se říká, že pýcha předchází pád. Pokud není vztah naprosto stabilní, lidé by neměli nic odkrývat. Proto jsem tak ostražitá. Mám přirozeně strach a nerada se rouhám.

Zatím nejste se Zdeňkem Kaufmannem rozvedená. Nebo už ano?

Můj rozvod trvá už přes rok, a dosud není vyřešený. Snad už brzy bude tahle životní etapa za mnou.

Jaký máte se svým manželem vztah?

Hlavně rodičovský. Nic jiného nám nezbývá. Jsme rodiči na celý život a nebude tomu nikdy jinak. A ať bude situace jakákoli, musíme uvažovat hlavně jako rodiče. To je nejdůležitější.

Komentoval váš manžel váš vztah s Jirkou Šlégrem?

Doslechla jsem se, že se k tomu nějak vyjadřoval, ale moc ně to nezajímalo. Myslím si, že Jirku ani osobně nezná.

Nevypadáte zrovna jako fanynka Chemopetrolu. Jak jste se seznámili?

To máte pravdu. Nevypadám a nebyla jsem. Ale jako desetiletá jsem jezdila do Litvínova na hokej. V té době bylo Jirkovi dvacet jedna a hrál už v NHL. Na hokeji jsme se tedy neseznámili.

A kde to bylo?

Byla to obrovská náhoda. Podrobnosti po mně nechtějte. Neřeknu ani, jak dlouho spolu jsme. Vztah se vyvíjí, ale nechci ho pitvat.

Jak jste na tom nyní finančně?

Už jsem říkala, že mě manžel odstřihl od peněz. Je to pro mě velmi citlivá záležitost. Manžela jsem však opouštěla s vědomím, že opouštím životní nadstandard, který jsem díky němu měla.

Před časem jste předváděla spodní prádlo. Chystáte se vrátit na přehlídková mola?

Na prvním místě jsou moji dva kluci, kvůli kterým zůstávám doma. Jen příležitostně vycházím do společností, jak uznám za vhodné. Sama sebe nazývám maminkou v domácnosti.