"Nějakou dobu budu určitě sama. Na nový vztah nejsem připravená. Navíc vytloukat klín klínem a lítat z jednoho vztahu do druhého není dobré," řekla Novinkám Marta Jandová. Na zpěvačce je znát, že ji rozchod stále bolí. Byl spíše z rozumu než srdcovou záležitostí.

"Žádná nevěra, jak se psalo v bulváru, neproběhla a těhotná taky nejsem. S Viktorem jsme stále přátelé, voláme si a máme se rádi," říká zpěvačka.

Nyní se chce soustředit především na práci, které má dostatek a na květen si naordinovala pořádné volno. "S kapelou Die Happy se v Německu chystáme na turné. Také se musím pochlubit, že jsem dostala v Německu svoji první zlatou desku, což je neskutečný úspěch," říká Jandová.

"V květnu bych ale chtěla odpočívat a budu hrát jen v muzikálech. A to je pohodička na tři hodiny denně. Budu mít víc času na sebe a začnu cvičit," prozradila předsevzetí s úsměvem zpěvačka.

Že má skvělou fyzičku předvedla na dni pro ženy v centru Holmes place. "Na koncertech běhám jako blázen. Kvůli koncertům mám mnohem větší svaly na pravé ruce, protože v ní držím mikrofon a zase mnohem víc vypracované levé rameno jak pořád mávám levou rukou," směje se Marta.

Ke sportu měla vždycky kladný vztah. "V dětství jsem dělala balet. Miluju lyžování, windsurfing a jiné sporty. Svalový základ mám slušný a nyní jsem si domluvila trenérku Power platu a chci tak dvakrát týdně přidat tréning ve fitku," dodala Jandová.