„Máme s Tomášem spolu kocoura Barta. Miluje zimu a francouzštinu. Do Čech ho ale vozit nebudeme. Z letadla by asi moc nadšený nebyl,“ svěřila se Vondráčková, která v úterý 8. března slaví jednatřicáté narozeniny.

A při této příležitosti dostala od svých skalních fanoušků dárek, po kterém dlouhá léta toužila.

Narozeninový dárek Lucie Vondráčkové od jejich fanoušků

Narozeninový dárek Lucie Vondráčkové od jejich fanoušků

FOTO: fanklub Lucie Vondráčkové

„Připravili jsme jí trochu netradiční dárek. Lucka bohužel nikdy neměla ke svému CD pořádnou kampaň, natož billboardy. Dumali jsme nad tím, co by jí mohlo udělat radost, a co bychom nemuseli posílat do Kanady. Tak jsme jí letos jeden billboard s přáním k narozeninám zařídili,“ vysvětlil Jakub z jejího fan clubu.

Billboard ale není jediným dárkem, který Vondráčková k narozeninám dostala. Sama sobě si nadělila nový videoklip, ve kterém ústřední roli hraje právě kočka. Hlavní kočičí roli v klipu nemá Bart, ale jedna z koček rodiny Vondráčkových s netradičním jménem Žížala.

Je milovnicí přírody

Lucie Vondráčková s kočkou Žížalou

FOTO: Archiv Lucie Vondráčkové/ Pánek

„Největším oříškem bylo natočit její tlapičky procházející vodou. Žížala to vzala vždy s naprostou přesností kolem. Velkým obloukem,“ směje se Lucie, která má ke zvířatům velmi blízký vztah.

„V naší rodině je zvykem vybírat si kočičku v útulku. Jejich osudy jsou jeden smutnější než druhý a mám pocit, že si zaslouží klid a někoho, kdo je má rád a nenechá je už nikdy ve štychu,“ dodala zpěvačka.