Václav Neckář leží od čtvrtečního odpoledne na neurologické klinice Všeobecné fakultní nemocnice v Praze. [celá zpráva]

"Daří se mu dobře. Bylo to z únavy a přepracování. Zkoušel nový program, vrátil se pozdě v noci z Brna a musel brzy ráno vstávat. To se na něm podepsalo. Nyní je ale vše na dobré cestě," uvedl Jan Neckář.

Václav Neckář s bratrem Janem.

Václav Neckář s bratrem Janem

FOTO: Michaela Feureislová

"Vaška jsem chtěla jít navštívit do nemocnice, ale dozvěděla jsem se, že tam kromě rodiny nikoho nepouštějí. Budu na něj alespoň myslet. Naštěstí to není nic vážného, takže se z toho brzy dostane," řekla Novinkám dlouholetá Neckářova kamarádka, zpěvačka Marta Kubišová. Spolu je čeká již brzy několik vystoupení, na kterých i přes nesoulad s třetí bývalou členkou uskupení Helenou Vondráčkovou zazpívají hity Golden Kids.

Z původních Golden Kids dnes po interních sporech vystupují jen Marta Kubišová s Václavem Neckářem. Helena Vondráčková (vlevo) se s bývalými kolegy nestýká.

Z původních Golden Kids dnes po interních sporech vystupují jen Marta Kubišová s Václavem Neckářem. Helena Vondráčková (vlevo) se s bývalými kolegy nestýká.

FOTO: Michaela Feureislová

Již týden po propuštění z nemocnice se chce ale Václav Neckář zúčastnit samostatných koncertů, které má naplánovány na Slovensku.

Příbuzní Václava Neckáře se ve čtvrtek zalekli opakování mozkové mrtvice, protože ji prodělal již před devíti lety. Proto mu zavolali záchranku. [celá zpráva]

Po prodělání první mozkové příhody se zpěvákovi hůře hovoří a texty písní často zpívá ze čtecího zařízení. Přes problémy s komunikací si své koncerty sám moderuje, což jeho věrní posluchači velmi oceňují.