Místo dlouhých rovných hnědých vlasů kratší černé kudrliny, do toho výrazné líčení a luxusní šaty od světoznámého návrháře. Tak se prezentuje herečka Veronika Nová na fotografiích reklamní kampaně, kterou nafotila pro jeden z českých módních e-shopů. A i její nejbližší mají problém jí na glamour snímcích vůbec poznat.

„Pan fotograf Vojtěch Resler odvedl skvělou práci,“ pochvalovala si Nová výsledky focení reklamní kampaně. „Veroniku jsme si vybrali, protože odpovídá naší cílové skupině a sama je naší zákaznicí. Věříme, že se nám díky Veronice podaří výrazně zvýšit povědomí o značce,“ říká Klára Bílá z e-shopu White Fashion, který se specializuje na zahraniční značkovou módu.

„S focením jsem souhlasila i proto, že se jedná o obchod s módou, a na té si já, asi jako každá ženská, samozřejmě ulítávám,“ tvrdí Nová. Ta také přiznala, jaké nejcennější kousky má v šatníku. „Nejdražší jsou asi džíny, co stály osm tisíc korun a pak kabát za dvanáct tisíc. No, a ještě mám vlastně kabelku Prada, která stála strašnou raketu. Přesnou cenu raději ani říkat nebudu,“ říká mladá herečka.

Té se v současné době daří nejen v profesním, ale i v soukromém životě. „Už jsem zase zamilovaná. Můj partner je z branže, asi o jedenáct let starší. Víc ale prozrazovat zatím nechci. Snad jen, že se teď chystáme na romantický víkend do Paříže, a že se strašně těším,“ dodala Veronika.