Chůva mluví jen anglicky a podle informací Novinek bere za své služby deset tisíc korun měsíčně.

Gottová dobře věděla, proč si s sebou pomocnici z Filipín, která u Gottových dcery hlídá od léta roku 2009, na hory bere.

Přestože celé dopoledne dováděla s dcerkami na sáňkové dráze, odpoledne vyrazila na svah sama a to opravdu stylově. Sice to měla od hotelu na sjezdovku pomalou chůzí jen deset minut, i na tak krátkou vzdálenost si ale zavolala taxíka.

Nejspíš si nechtěla ušpinit svůj přepychový outfit za neuvěřitelných 300 tisíc korun, který měla na tento víkend zapůjčený. Sama Gottová přiznala, že komplet je zbytečně drahý.

Když Gottová se Charlottkou řádily na sněhu, chůva se pečlivě starala o malou Nelly. Ta neumí česky, aby po skončeni své služby nemohla napsat paměti.

FOTO:  Michaela Feuereislová

„Takhle drahé oblečení bych si nikdy sama nekoupila,“ přiznala Gottová, které společnost dělala nejlepší kamarádka a stále ještě manželka Leoše Mareše Monika se syny Jakubem a Matějem. Přidala se i moderátorka Gábina Partyšová se synem Kristiánem či Nicol Lenertová se starším synkem Jarouškem.

Lenka Hornová, Jana Adamcová, Gábina Partyšová, Nicol Lenertová, Ivana Gottová a Monika Marešová se svými ratolestmi na horách.

 FOTO: Michaela Feuereislová

Všechny děti se zúčastnily v lyžařské školičce olympiády, při které je maminky podporovaly. Akce se nesla v duchu komedie století S tebou mě baví svět. Jen s tím rozdílem, že místo tatínků vyjely do hor s ratolestmi maminky.

Po aktivním dni na sněhu došlo i na vytoužený relax ve wellness centru hotelu Savoy. Jen si možná Jana Adamcová představovala trošku profesionálnější masáž než z rukou své kamarádky Gábiny Partyšové.

  FOTO: Michaela Feuereislová