"Krista teď chodí jako bez duše. Je opravdu nešťastná. Vypadá to, že ji George zlomil srdce," prozradila blízká přítelkyně herečky americkému magazínu US Weekly.

Dvaačtyřicetiletá hvězda filmu Dannyho parťáci se s Allenovou seznámila minulý rok během natáčení svého režisérského debutu Confessions Of A Dangerous Mind.

Láska vyhasla, jak rychle vzplanula

"Měla ve filmu malou roli a Clooneymu tenkrát učarovala. Bylo to láska na první pohled. Je veliká škoda, že to muselo takhle skončit. Je dost blbý se s někým rozejít před Vánocemi," dodala hereččina přítelkyně a připomněla, že ještě na říjnové premiéře Georgeovy komedie Intolerable Cruelty vypadalo vše ideálně.

Zda si Clooney našel narychlo za Kristu náhradu, s níž přivítá Nový rok, není jasné, jednatřicetiletá bruneta každopádně hodlá na vztah s hercem zapomenout v přítomnosti svých blízkých.

"Nemá smysl zaplácnout ránu z jednoho nepovedeného vztahu tím, že se bez rozmyslu vrhnete do dalšího. Zklamete tak nejen sami sebe, ale také člověka, který vašemu dravčímu honu podlehne. Já se raději stáhnu, Nový rok přivítám s přáteli. Pomůže mi to zapomenout," uvedla Krista Allenová.