Ačkoli Ivanu na dovolených většinou doprovází některý z milenců, letos se zřejmě vydala užívat si karibského slunce sama. Trumpová byla již několikrát českými i zahraničními médii nařčena z toho, že neumí stárnout a s přibývajícím věkem se jen těžko smiřuje.

Její obličej i tělo mají za sebou řadu plastických operací, ale její dřívější slova, že nikdy nebude vypadat na více než na třicet, se bohužel nepotvrdila.

Postoj na plameňáka.

Postoj na plameňáka.

FOTO: fotobanka Profimedia

Ivana měla i barevně sladěný klobouček.

Ivana měla i barevně sladěný klobouček.

FOTO: fotobanka Profimedia

Trumpová je však ve Spojených státech velice úspěšnou podnikatelkou a po rozvodu s obchodním magnátem Donaldem Trumpem dokázala, že se bez jeho pomoci o sebe umí  postarat sama. Lyžařskou kariéru vyměnila na několik let za modelingovou, je autorkou několika populárních knih, úspěšně podniká s nemovitostmi, provozuje kasina, či navrhuje vlastní kolekci kabelek.

Trumpová ve světle zelených plavkách se vzorem jablíček.

Trumpová ve světle zelených plavkách se vzorem jablíček

FOTO: fotobanka Profimedia

Známá je však také její slabost pro mladé „zajíčky“, kteří jí zřejmě alespoň duchem udržují stále na té vysněné třicítce. Její poslední manželství z dubna 2008 s o pětadvacet let mladším italským hercem a modelem Rossanem Rubicontim, vydrželo jen pár měsíců, ale Ivana si opět rychle našla náhradu.

Před rokem se slavná Češka objevila i v britské verzi reality show Big Brother, kde opět předvedla svou odvážnou stránku, když se ve spodním prádle předváděla před kamerou.

Ivana Trumpová v britské verzi reality show Big Brother.

Ivana Trumpová v britské verzi reality show Big Brother

FOTO: fotobanka Profimedia

Přesně před rokem se Ivana ukázala ve spodním prádle britským divákům.

Přesně před rokem se Ivana ukázala ve spodním prádle britským divákům

FOTO: fotobanka Profimedia