Vlaďka Erbová byla jednou z hvězd přehlídky na Barrandov TV párty. Přípravy byly náročné. Choreograf přehlídky si vymyslel, že krásky budou v třípatrovém Hard Rock Café do každého patra mezi hosty přijíždět proskleným výtahem.

Na generálce choreografii zkoušeli, ale při jedné jízdě se výtah zasekl. Modelky zůstaly viset v naplněném výtahu a nebylo jim pomoci. Erbová, která trpí klaustrofobií, zkolabovala.

Jitka Asterová, Vlaďka Erbová a Josef Karas na Barrandov TV párty

Vlaďka Erbová, Jitka Asterová a Josef Karas na Barrandov TV párty

FOTO: Michaela Feuereislová

Z výtahu je technici dostali asi po patnácti minutách. "Vlaďka nemohla skoro chodit, byla úplně zelená. Dvě hodiny to musela rozdýchávat. Báli jsme se o ni," řekla Novinkám manažerka přehlídky Bára Bergová.

Nakonec vše dopadlo dobře a Vlaďka na párty vyrazila v pořádku na molo. Choreografie s výtahem se zrušila a modelky předváděly na obřím baru.

Tomáš Řepka a Vlaďka Erbová na křtu kalendáře pro nadaci Rakovina věc veřejná

Tomáš Řepka a Vlaďka Erbová vyhráli pár roku.

FOTO: Michaela Feuereislová

Erbová během večera nakonec ještě přebírala cenu Prominentní pár roku. Tím se stala společně se svým přítelem, kapitánem pražské Sparty Tomášem Řepkou. Ten na párty chyběl, je na soustředění ve Španělku.

Druhým Prominentním párem se stala Vendula Auš Svobodová s manželem Patrikem Aušem a třetí cenu si odnesli Eva Decastelo s manželem Reném.

Vlaďka Erbová a Eva Decastelo na Barrandov TV párty

Vlaďka Erbová a Eva Decastelo na Barrandov TV párty

FOTO: Michaela Feuereislová

Promimentem roku byla zvolena Libuše Švorcová. "Pořad tajemství s Jiřinou Švorcovou byl nejsledovanějším pořadem televize Barrandov. Také seriál Žena za pultem byl nadstandardně sledovaný," řekl Novinkám člen představenstva televize Janis Sidovský.

Jiřina Švorcová na Barrandov TV párty

Jiřina Švorcová na Barrandov TV párty

FOTO: Michaela Feuereislová

Herečka v důchodu na párty překvapivě dorazila. Opírala se o berle, ale působila uvolněně. "Mám se strašně. Je tu hrozně zahuleno," řekla s úsměvem Novinkám. Po převzetí ceny brzy odešla domů.

Během večera vystoupila řada zpěváků v čele s Markem Ztraceným a Pavlem Vítkem. Ten na pódiu pokřtil svoji novou valentýnskou desku Písničky z lásky.