"Je to poprvé co jsem viděl Elišku předvádět, ale také je to vůbec poprvé, co jsem na nějaké módní přehlídce byl," řekl Novinkám Vašek Noid Bárta.

Eliška Bučková předváděla červené spodní prádlo s podvazky

Eliška Bučková předváděla červené spodní prádlo s podvazky

FOTO: Michaela Feuereislová

"Co na to říct?! Byla nádherná, úžasná. Musel bych říct všechny superlativy, které znám. V jednu chvíli jsem se přistihl, že snad zírám i s otevřenou pusou. Když vyšla v tom prvním červeném prádle, jenom jsem si říkal, že to snad není možné, že je moje," smál se Noid.

I když na žádné módní přehlídce nikdy nebyl, s předváděním má také zkušenost. "Byla to legrace. Přemluvili mě kluci z kapely Nightwork a předváděl jsem teplákovku. Takže jsme vlastně s Eliškou kolegové," dodal se smíchem muzikant na otevření nového poker clubu Win.

Eliška Bučková a Vašek Noid Bárta spolu chodí dva měsíce a sálá z ních zamilovanost

Eliška Bučková a Vašek Noid Bárta spolu chodí dva měsíce a sálá z ních zamilovanost

FOTO: Michaela Feuereislová

Bučková, která byla dlouho podezřívána médii z anorexie, Novinkám přiznala, že po boku Noida bude muset zřejmě skončit s modelingem. "Jestli to takhle půjde dál, tak za chvíli budu předvádět módu pro plnoštíhlé," směje se Eliška.  "Pořád spolu baštíme. Oba jsme přibrali. Já mám nahoře šest kilo," dodává s úsměvem.

Bučková s Noidem spolu randí dva měsíce. Vztah z počátku tajili, prozradili ho až po společné dovolené v Egyptě. V pokerovém casinu to bylo poprvé, co se ukázali na veřejnosti společně.