Miss ČR 2002 Kateřina Průšová nedrží žádné diety. Naopak. Několikrát týdně dře v posilovně a denně musí mít na talíři hovězí maso.

"Mám v posilovně úžasného trenéra. Nechci být anorektická a líbí se mi holky s pevným tělem. Kvůli svalům mi bylo doporučeno jíst hodně masa, tak si denně dávám hovězí," přiznala Novinkám Průšová.

Kateřina Průšová ve spa ve Špindlerově mlýně

Kateřina Průšová v lázních ve Špindlerově mlýně

FOTO: Royal Savoy

Kateřina Průšová je od Nového roku rozvedenou paní. Podnikatele Vladimíra Konvalinku opustila kvůli jeho neustálým nevěrám. Nyní je šťastná po boku podnikatele a grafika Davida Martínka.

"Každý máme svůj byt, ale v podstatě jsme pořád spolu. Buď je David v mém bytě, nebo já u něj. Zatím nám to klape, jsem šťastná," přiznala modelka na otevření ski baru v hotelu Savoy ve Špindlerově mlýně.

Kateřina Průšová s přítelem Davidem Martínkem na módní show v odsvěceném kostele Sacre Coeur

Kateřina Průšová s přítelem Davidem Martínkem

FOTO: Michaela Feuereislová

Tam dorazila s kamarádkou, přítel zůstal v Praze. "Měl práci, zařizoval si novou kancelář. A také, jak jsem se v neděli večer dozvěděla, mi chystal překvapení," říká.

"Dorazila jsem domů a čekala na mě vymalovaná ložnice i s různými aplikacemi, kytičkami atd. Nádhera. Mluvila jsem o tom, že chci malovat a David mě chtěl překvapit," dodala Průšová.

Agáta Hanychová, Tereza Zimová a Kateřina Průšová na otevření ski baru ve Špindlerově mlýně

Agáta Hanychová, Tereza Zimová a Kateřina Průšová na otevření ski baru ve Špindlerově mlýně

FOTO: Royal Savoy

Otevření nového baru si nenechala ujít řada dalších známých tváří. Diskotéku měl na starost Leoš Mareš. Dorazily Agáta Hanychová, Gábina Partyšová nebo Martina Gavriely.