"S maminkou si tykáme a musím říct, že je hrozně fajn. Stejně tak má Tomáš krásný vztah s mojí rodinou," řekla Novinkám Vlaďka Erbová na křtu knihy svého partnera Tomáše Řepky Rebel.

Tomáš Řepka s přítelkyní Vlaďkou Erbovou a maminkou Helenou na křtu knihy Rebel

Tomáš Řepka s přítelkyní Vlaďkou Erbovou a maminkou Helenou na křtu knihy Rebel

FOTO: Michaela Feuereislová

Vlaďka během slavnostního křtu překvapila, když na pódium pozvala také Tomášovu maminku Helenu. Ta přítelkyni svého syna okamžitě objala. "Když jsme se s Helenkou poznaly, padly jsme si hned do oka. Je to úžasná ženská a jsem ráda, že mě s otevřenou náručí přijala do rodiny," říká Erbová.

Vlaďka a Tomáš tvoří již rok oficiální pár. Ani jeden z nich ale stále není rozvedený. "S mým manželem jsme všechno podepsali, vyřešil se majetek i naše dcera Viktorka, nemáme spolu jediný problém a jsem vděčná,  že emoce jsou pryč a jsou z nás přátelé. Můj manžel Zdeněk se seznámil i s Tomášem a nemají spolu problém," vysvětluje Erbová.

Tomáš Řepka s přítelkyní Vlaďkou Erbovou na křtu knihy Rebel

Tomáš Řepka s přítelkyní Vlaďkou Erbovou na křtu knihy Rebel

FOTO: Michaela Feuereislová

"V podstatě  už čekáme jen na razítko od soudu a budeme rozvedeni," říká Vlaďka. Rozvod je v plném proudu i u Tomáše Řepky.

Vlaďka by si dokázala představit druhou veselku i dalšího potomka. "Já především neplánuji, ale musím říct, že bych se tomu nebránila. Tomáš má nádherný vztah ke svým dětem a je to skvělý táta," dodala Erbová.