„Poslední tři roky jsem se věnoval své bývalé manželce a nemohl jsem tolik zabrat. Po rozvodu jsem si myslel, že budu odstavený na vedlejší kolej. Ukazuje se ale, že opak je pravdou. Mnoho kamarádů se mi nyní ozývá s pracovními nabídkami,“ nechal se slyšet Pomeje.

A podle svých slov má v roce 2011 práce až nad hlavu. Nejenže bude pokračovat ve spolupráci s Michalem Davidem, navíc se mu naskytla příležitost vrátit se ke své původní profesi, a to k produkci.

„Kromě toho, že jsem začal moderovat noční show v rádiu, budu zase produkovat jarní turné Michala Davida. Do toho jsem dostal nabídku dělat marketingového ředitele nově vznikajícího hudebního klubu. A v létě bychom rádi se Zdeňkem Troškou natočili film. Mimo to se ještě starám o jednu kapelu a spolupracuju s modelingovými agenturami,“ popsal Pomeje, který konečně chce splatit všechny své dluhy, aby mohl začít s čistým štítem.

„Hlavním cílem roku 2011 je zrušit konkurz na můj majetek, který se už táhne dlouhých sedm let. Zastupuje mě agentura, která vede přesnou evidenci mých příjmů a odevzdává peníze přímo. Myslím, že nic nebrání tomu, aby konkurz byl zrušen. Potom budu moct konečně začít úplně normálně podnikat,“ dodal Pomeje.