Exmanžel Ivety Bartošové Jiří Pomeje má nové bydlení. “Budu se stěhovat jen kousek od nynějšího bytu. Jsem rád, že to není na druhý konec Prahy,” řekl Pomeje, který už několik let bojuje se svým neblahým osudem.

Jiří Pomeje v novém bytě

Jiří Pomeje v novém bytě, který zatím zdobí jen kuchyňská linka

FOTO: archiv TV Barrandov

Pomeje na televizi Barrandov v pořadu Prominenti své nové ,hnízdečko´ ukázal. Nečíší ale zrovna luxusem. “Byt je zatím prázdný. Musím si do něj nejdřív obstarat nějaký nábytek. Asi postupně. Hodně mi ale pomáhá můj kamarád Pavel Pásek, kterému fakt za hodně vděčím,” řekl Pomeje.

Zámožný kamarád mu pomůže byt zařídit. Pomeje nemá žádné příjmy. Kvůli údajným dluhům z minulých letí má totiž Pomeje na bedrech několikamiliónový dluh, kterého bude hodně těžké se zbavit a splatit ho.

"Jirka musí výplatu odevzdávat správkyni konkurzní podstaty, takže placení pronájmu i nábytek budu platit já. Je to kamarád, nenechám ho přeci bydlet na ulici," řekl Novinkám Pásek.

Jiří Pomeje v novém bytě

Jiří Pomeje má v novém bytě jen malý sprchový kout.

FOTO: archiv TV Barrandov

“V životě jsem zažil hodně, pořád ale věřím, že bude líp a jednou budu zase volně dýchat,” věří exmanžel Ivety Bartošové.

“Na ženský jsem nezanevřel. Když mi bude ale smutno, možná si pořídím i domácího mazlíčka. Aspoň mi nebude doma smutno,” dodal.