Bendová se rozhodla přijmout nabídku na moderování nového pořadu na TV Barrandov Svatby jako řemen a zbývající čas chce věnovat svým dětem Alici a Vaškovi.

"Svatby jsou jediná stálá práce, kterou si nechám. Chystá se nový seriál, ve kterém mi roli psali na tělo, ale kvůli rodině nabídku v tuto chvíli budu muset odmítnout. Pokusím se samozřejmě domluvit, že bych třeba naskočila později. V jednu chvíli vzít zkrátka dva časově náročné projekty kvůli dětem nemůžu," vysvětluje Bendová.

Alice Bendová se synem Vaškem na tiskové konferenci TV Barrandov

Alice Bendová se synem Vaškem na tiskové konferenci TV Barrandov

FOTO: Michaela Feuereislová

"Věřím, že se s producenty seriálu domluvím, jde o dlouhodobý projekt. Doufám, že to scénáristé třeba trošku přepíšou, abych mohla nastoupit do natáčení třeba za čtvrt nebo za půl roku," řekla herečka.

V současné době se chce soustředit na Svatby jako řemen. Natáčet začne již ve čtvrtek. "Pořad mi bude zabírat dva dny v týdnu. Hodně tomuto projektu věřím. Je to o lidech, o srandě, je to živý," vysvětluje Alice.

Alice Bendová se synem Vaškem a Vendula Svobodová na tiskové konferenci TV Barrandov

Alice Bendová se synem Vaškem a Vendula Svobodová na tiskové konferenci TV Barrandov

FOTO: Michaela Feuereislová

"Je to o různých tipech svateb - českých, vietnamských, romských nebo moravských. Na svatby budu i jezdit. Nebudu tam celou dobu, na večírcích nehodlám tančit do rána. Budu na začátku a hurá domů," upřesňuje Bendová.

Když nebude doma, péči o děti prý v pohodě zvládne manžel nebo babičky. "Už teď si manžel bere ve čtvrtek a pátek v práci volno. Má vlastní firmu, tak se sám se sebou o volnu celkem v pohodě domluví," dodává.