Toto "velké tajemství"  hodlá sdělit v pořadu Prominenti na TV Barrandov. "Prozradím, co mi řekl Karel Roden v Německu v roce 1984. Bylo to brzy ráno na hotelovém pokoji," usmívá se Jitka.

"Teď víc neřeknu. Vše odhalím v Prominentech," upřesňuje herečka a moderátorka.

Asterová při moderování do éteru před pár dny řekla, že jí je na "blití" z vedení rádia, které hodlalo po její bok posadit ještě další dvě kolegyně. S tím Asterová nesouhlasila, konkrétně jí vadila spolupráce s médii často propíranou divou Ivetou Bartošovou. [celá zpráva]

Karel Roden při natáčení Lidic

Karel Roden

FOTO: Jan Handrejch, Právo

Jitka Asterová, marketingový ředitel Barrandov TV Janis Sidovský a nová tvář televize Vendula Svobodová

Jitka Asterová, člen představenstva  Barrandov TV Janis Sidovský a nová tvář televize Vendula Svobodová

FOTO: Michaela Feuereislová

V pořadu Prominenti, který moderuje, zpovídá známé tváře. "S většinou z nich se znám, takže i setkání před kamerou je pro nás lehčí. Budu se snažit z nich zkrátka vytáhnout něco, co nikdy neřekli. A aby se tolik nebáli, začnu s odhalováním já," řekla s úsměvem Novinkám Jitka Asterová.

Pořad chystá řadu změn. Nově se v něm bude objevovat 2. nekrásnější muž světa Josef Karas, který zde bude mít svoji rubriku a také ochrnutý Martin Zach, který zde zpovídá celebrity. Pořad Prominenti vysílá TV Barrandov každé pondělí po deváté hodině večer.

Představení moderátorů nových pořadů TV Barrandov

Představení moderátorů nových pořadů TV Barrandov. Na obrazovku se vrací Videostop s Janem Rosákem.

FOTO: Michaela Feuereislová

K vyhazovu na rádiu, kde pracovala deset let, dodává: "Za stávajícího vedení jsou naše vztahy velmi špatné. Pšenka mi tam nepokvete. Ani na žádnou party mě určitě nepozvou. Náš rozchod byl hodně špatný a nehezký. Černé svědomí ale bude tížit někoho jiného, ne mě," upřesňuje herečka a moderátorka.

Z jiného rádia zatím žádná nabídka nepřišla. Jitka o to ale v současné době ani nestojí. Chce si dát na čas volno a věnovat se dalším projektům. "Přirovnávám to ke vztahu s chlapem. Když se po devíti letech s někým rozejdete, není fajn rychle začít chodit s někým novým," dodává.