Rozchod ale Zeťové, která má za sebou již několik bouřlivých vztahů, vrásky na čele nedělá.

„Na konci roku jsme se s partnerem rozešli. Důvod byl prostý. Totální pracovní zatížení. Jeho i moje, což by se dalo zvládnout, kdyby ovšem opět nebyl z Řecka,“ svěřila se Novinkám rockerka, která ale s dnes již ex-partnerem vztahy nadobro nezpřetrhala.

„Zůstali jsme přátelé a prakticky denně jsme spolu v kontaktu přes Skype. Takový je život,“ vysvětluje zpěvačka, která je podle svých slov ve spojení skoro se všemi svými ex-partnery.

„V kontaktu jsem se všema. Jen s Járou Bednářem ne. Je to jediný bývalý partner, kterému nepíšu, nevolám a nevídám se s ním," ukončila Zeťová.

Helena Zeťová se proslavila díky skupině Black Milk, která se skládala z dcer slavných rodičů. Skupinu tvořily Helena, Tereza Černochová a Tereza Kerndlová. Jelikož byla stvořena uměle, brzy se rozpadla. Po jejím rozpuštění se ale jen Helena se svým typickým chraplákem udržela na výsluní českého showbyznysu. A k tomu jí dopomohl i singl Unstoppable, který se dlouhé týdny držel na prvním místě v oficiálních českých hitparádách.

V roce 2005 Helena dokonce získal titul Skokan roku v anketě Český Slavík. Nyní je v porotě Česko Slovenské SuperStar, kde spolu s Paľem Haberou, Gábinou Osvaldovou a slovenským rapperem Rytmusem přispěje k objevení nového pěveckého talentu.