"Nicole na sobě sice nic nenechala znát, ale podle slov jejích přátel nevěděla, jestli je jí více líto, že princ nevěděl nic o jejích filmech, nebo fakt, že si ji spletl právě s Winsletovou. Každopádně jí to přišlo líto a po zbytek večera už se moc neradovala," řekl jeden z hostů.

Princ Charles k herečce podle všeho přistoupil a první, co se jí zeptal, bylo, zda hrála ve filmu Enigma. Jak uvedl britský list Evening Standard, herečka byla jeho dotazem chvíli vyvedená z míry, pak mu ale odpověděla, že si ji zřejmě s někým plete.

Prý se dost změnila

"Ne. Hrála jsem v Moulin Rouge," odpověděla na dotaz britského prince držitelka Oscara za film Hodiny, oblečená do oslňujících bílo-bronzových šatů z módního domu Chanel, s volnou sukní a sladěnou blůzkou s vysokým límcem.

"Bylo to zvláštní setkání. Charles pak Nicole ještě řekl, že se od svého posledního filmu hodně změnila. Nikdo dosud netuší, jak to vlastně myslel. Nicole se zmohla jen na odpověď, že se nějaké věci přece jen změnily, ale nic důležitého," dodal nejmenovaný host.