"Je to všechno výmysl médií. Někdo z novinářů nás viděl při natáčení nového filmu a všechno si vyložil naprosto jinak. Nic spolu nemáme," řekla herečka.

"S Jackem jsme dlouhá léta skutečně velcí přátelé. A když teď společně hrajeme milence v našem novém filmu, reportéři zřejmě usoudili, že se naše přátelství přehouplo v něco více," usmívá se Diane, která mimo jiné posloužila Woodymu Allenovi jako inspirace k natočení oscarového snímku Annie Hall.

Manželství je děsné

Sedmapadesátiletá herečka, která září po Nicholsonově boku v nové komedii Something's Gotta Give, tvrdí, že je pro ni manželství velice vzdálená věc a budoucnost si jím rozhodně nehodlá pokazit.

"Jack a já si nikdy nepokazíme náš báječný vztah něčím tak děsným, jako je manželství. To téměř v každém případě znamená konec přátelství. Taky máme každý naprosto odlišný pohled na svět a na život, každý jdeme jinou cestou. Jack je obrovský, mýtický a je legendou. Tudy pro mě cesta nevede. Vždy budeme s Nicholsonem jen a jen dobří přátelé," slibuje populární herečka.

.: Herec Jack Nicholson

Nad povídačkami o manželství s Diane se usmívá také Nicholson. "Vidím, že nás novináři konečně prokoukli. Dlouhou dobu jsem čekal, kdy budu mít možnost říct, že je pro mě Diane jako manželka. Jen jí nemůžu poroučet," glosoval zvěsti o údajné svatbě Nicholson.